KERAMISKIE DŪMVADI

SKURSTEŅI, SERTIFICĒTI MŪSDIENU KERAMISKIE DŪMVADI JŪSU MĀJAI

UZMANĪBU! AKCIJA! Izmantojiet kodu #ATL45 un saņemiet 45% atlaidi uz keramisko dūmvadu + bezmaksas dūmvada cenas aprēķinu!

Dumvadi24.lv – viens no lielākajiem mūsdienu keramisko dūmvadu un to komponentu piegādātājiem un izplatītājiem Baltijas valstīs. Veiksmīgi attīstīts loģistikas tīkls un darbs pa tiešo ar dumvadu sistēmu ražotājiem ļauj mums veikt ātru pasūtījumu apstrādi bez pārrāvumiem un piedāvāt Jums labākās cenas.

Mūsu specializācija – skursteņi, mūsdienu keramiskie dūmvadi, TOP moduļu dūmvadu sistēmas. Pārdošanā pazīstamas tirdzniecības firmas, ļoti augsts klientu apkalpošanas līmenis, palīdzība jebkurā Jums ērtā veidā (konsultācijas pa telefonu, pa e-pastu vai personīgi mūsu birojā), profesionāla palīdzība dūmvada izvēlē un cenas aprēķinā. Liela dūmvadu sistēmu izvēle jebkurām klienta vajadzībām, ātra pasūtījumu izpilde.

Visas keramisko dūmvadu sistēmas ir sertificētas un atbilst augstiem kvalitātes standartiem. Ražotājs piedāvā 30 gadu garantiju uz visiem keramiskiem dūmvadiem. Keramiskie dūmvadi ir testēti ārzemju labaratorijās un tiem ir starptautiski kvalitātes sertifikāti.
Skursteņi ir apdrošināti uz summu, ka ir augstāka par 300 000 eiro uz katru apdrošināšanas gadījumu.

Mēs Jums palīdzēsim keramiskā dūmvada izvēlē

  1. Pirmais, kas Jums jāzin – tas ir Jūsu apkures tehnikas dūmvada trubas diametrs. Pircēji parasti izvēlas no sekojošiem diametriem: Ø160, Ø180 un Ø200. Atkarībā no tā, kāda būs apkures ierīce: katls, krāsns, kamīns. Kāds degvielas veids tiks izmantots: gāze, šķidra degviela, cieta degviela (ogles, malka, briketes, granulas). Pareizi piemeklēts dūmvada diametrs ir viens no pamata faktoriem, kas nodrošina optimālu vilkmi dūmvadā.
  2. Otrais – Jums jāzin dūmvada izvietojums Jūsu mājas plānā. Dūmvads būs ārpus mājas vai iekšpusē? Var paredzēt un plānot dūmvada konfigurācijas variantus ar ventilācijas kanāliem ( ja ir nepieciešama ventilācija telpās blakus dūmvadam ). Pēc šī mērķa var izvēlēties no vairāku dūmvada bloku tipiem (variantiem) – ar vienu vai diviem ventilācijas kanāliem.

Zemāk izvēlaties Jums piemērotu dūmvada tipu (variantu), nākamajā solī izvēlaties dūmvada diametru un Jūs uzreiz atradīsiet cenas dūmvadiem, kas ir no 4 līdz 11 m augstumā.

Dūmvada aprēķins